COOKIE POLICY
Informasjonskapsler er avgjørende for at vi kan yte deg bedre service. Vi lagrer ikke informasjon som kan identifisere deg som person. Du finner mer om cookies under Datasikkerhet

Kjøretøy sted

bilSpiten AS
Industriveien 11
3610
KONGSBERG

bilSpiten AS

Industriveien 11
3610
KONGSBERG
Telefon : 32 77 24 50

Kontakt detaljer for avdeling

Nye biler

Åpningstider
Man-Fre 08:30 - 16:30
Tors 08:30 - 19:00
Lør 10:00 - 13:00
Telefon
32 77 24 50
Marius Spiten-Nysæter Salgssjef Ford marius@bilspiten.no
Mobil: 97 05 79 12
Roar Lande Salgssjef Volvo roar.lande@bilspiten.no

Telefon: 32772326

Mobil: 91111155

Kjetil Måkestad Salgssjef Mazda kjetil.makestad@bilspiten.no

Telefon: 32772336

Mobil: 958 79 471

Brukte biler

Åpningstider
Man-Fre 08:30 - 16:30
Tors 08:30 - 19:00
Lør 10:00 - 13:00
Telefon
32 77 24 50
Jan Aas Bruktbilansvarlig jan.aas@bilspiten.no

Telefon: 32772451

Mobil: 415 60 821

Firmabil

Åpningstider
Man-Fre 08:30 - 16:30
Tors 08:30 - 19:00
Lør 10:00 - 13:00
Telefon
32 77 24 50

Service

Åpningstider
Man-Fre 07:30 - 16:30
Lør Stengt
Telefon
32 77 24 50

Verksted

Åpningstider
Man-Fre 07:30 - 16:30
Lør Stengt
Telefon
32 77 24 50
Maria Berg Kundemotak Ford/Mazda maria.therese.langrind.berg@bilspiten.no

Telefon: 32772328

Mobil: 468 07 402

Tor Ole Mosebekk Mekaniker tor.ole.mosebekk@bilspiten.no

Telefon: 32772330

Mobil: 977 77 019

Torstein Båsen Mekaniker torstein.basen@bilspiten.no

Telefon: 32772375

Mobil: 476 16 744

Alf Einar Lindhjem Mekaniker alf.einar.lindhjem@bilspiten.no

Telefon: 32772331

Mobil: 959 24 733

Robert Landerud Mekaniker

Telefon: 32772379

Mobil: 977 80 690

Ole Jakob Lauvli Verksted Coach Ole.Jakob.Lauvli@bilspiten.no
Håkon Ristvedt Frømyr Garantibehandler hakon.fromyr@bilspiten.no
Marianne Siewers Kundeansvarlig/Tjenesteselger marianne.siewers@bilspiten.no
Telefon: 32772324

Deler og tilbehør

Åpningstider
Man-Fre 08:00 - 16:30
Tors 08:00 - 19:00
Lør Stengt
Telefon
32 77 24 50
Ole Vidar Gjerde Deleselger Volvo ole.vidar.gjerde@bilspiten.no

Telefon: 32772334

Mobil: 977 65 710

Anne Becker Deleselger Mazda anne.becker@bilspiten.no

Telefon: 32772453

Mobil: 932 07 402

Stein Arne Lie Deleselger Ford stein.arne.lie@bilspiten.no
Telefon: 32 77 23 32

Administration

Åpningstider
Man-Fre 08:30 - 16:30
Telefon
32 77 24 50
Geir-Hugo Ødegård Hansen Daglig leder geir.hugo.odegard-hansen@bilspiten.no

Telefon: 32772323

Mobil: 905 36 883

Tonje Sønstegård Resepsjonist / Salgssekretær tonje.sonstegard@bilspiten.no
Telefon: 32 77 24 50
Bjørg Kasin Økonomisjef bjorg.kasin@bilspiten.no
Telefon: 32 77 23 22

Sentralbord

Åpningstider
Man-Fre 08:30 - 16:30
Telefon
32 77 24 50